Náušnice Tous Super Power Gold

Produkt je dostupný
7 109,00 Kč
Indeks
812403100
Náušnice Tous Super Power Gold z 18karátového žlutého zlata (ryzost 750), s amazonitem a perletí. Motiv: 1,13 cm.

Nepotřebujete žádný talisman. Stačí vám elegantní, kreativní a optimistický doplněk - medvídek Tous.
AU 750
 • DOPRAVA ZDARMA OD 4000 Kč

  Objednávky v e-shopu v hodnotě nad 4000 Kč odesíláme bez poplatků.

 • ODESÍLÁME DO 48 H

  Většinu objednávek v rámci ČR odesíláme během 48 hodin. Netýká se speciálních akcí (Den Tous, Vánoce, výprodeje), kdy se doba vyřízení objednávky může prodloužit do 7 pracovních dnů. Doba vyřízení individuálních objednávek je 8 týdnů.

 • KRÁSNÉ BALENÍ ZDARMA

  U každého produktu z kategorie šperky a hodinky před odesláním podrobně kontrolujeme vlastnosti a kvalitu provedení. Každý produkt balíme zvlášť do elegantní krabičky Tous. Kabelky balíme do protiprachových pytlů, které zabraňují poškození během dopravy. Ke každému produktu přidáváme dárkovou tašku.

 • INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKY

  Pokud velikost vašeho prstene není dostupná nebo zboží není skladem, můžete vytvořit individuální objednávku. Pro individuální objednávky kontaktujte nás: +420 2 288 81177 nebo e-mail: tous@touscesko.cz. Doba vyřízení individuální objednávky je 8 týdnů. Objednávky odesíláme přímo z centrály společnosti Tous ve Španělsku.

 • ZÁRUKA KVALITY

  Produkty Tous jsou kombinací nejmodernějších technologií a tradičního řemesla. Pouze při nákupu v oficiálním eshopu Tous a síti prodejen Tous máte jistotu, že obdržíte originální produkt.