O nás

O nás

O značce TOUS

Vše začalo v hodinářství otevřeném v roce 1920 v malém španělském městě Manresa. Jako mladá žena jsem začala pracovat ve firmě rodičů, ve chvíli, kdy se začínala dynamicky rozvíjet. S mými sestrami jsme zažily opravdový rozvoj společnosti Tous. Postupně se stávala čím dál známější značkou luxusních šperků. Naše poslání je neustále překvapovat zákazníky kreativními projekty, originálním designem a novými technologiemi. Současně respektujeme tradice a původní hodnoty značky.

Náš cíl do roku 2020 je stále se rozvíjet a pokračovat ve strategii v zemích, kde působíme i na nových trzích. Chceme, aby se šperky Tous staly nejžádanější a nejúspěšnější značkou na světě. Uvědomujeme si, že abychom toho docílili, obrovský význam mají inovace v oblasti produktů a samotného podnikání. Díky dlouhému úsilí o vytvoření silného a stabilního podnikání víme, že jedním z naších nejdůležitějších zdrojů je mezinárodní tým Tous, který v současné době tvoří více než 3500 zaměstnanců. Zaměstnanci se rozvíjejí společně s firmou Tous. Díky svému nadšení pomáhají tvořit hodnoty Tous. Čekají nás nové výzvy. Neseme dědictví našich rodičů. Jménem mých sester a celého týmu Tous bych chtěla poděkovat za nadšení, kreativitu, lásku a perfekcionismus všem lidem, díky kterým se stáváme světovým lídrem v oboru luxusních šperků.

Alba Tous
Předsedkyně

V něžnosti je síla
Šperky španělské značky TOUS si oblíbily úspěšné ženy známé neodolatelnou krásou a silou svého charakteru. Mezi největší ambasadorky značky patří Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez a Kylie Minogue. Originální bižuterie s motivem plyšáka je dnes již symbolem a získala si srdce mnoha žen po celém světě. Dost možná popularita křehkého medvídka plyne z touhy po návratu k dětské nevinnosti. A možná okouzluje souhrou protikladů – něhy, skrývající se v tom prostém symbolu, a odolnosti drahokamů a pevnosti zlata. Bižuterie TOUS je klenotnické dílo, za kterým stojí hluboká myšlenka.