Naše poslání a vize

POSLÁNÍ, VIZE A HODNOTY

Naše poslání je stát se celosvětovou značkou a nabízet šperky a doplňky, které naše zákazníky budou doprovázet po celý život. Chceme být žádanou značkou, kterou zákazníci oceňují za kvalitu naších produktů, naši vášeň a cit pro detail.


Máme vizi. Chceme, aby se značka Tous stala nejznámější značkou luxusních šperků na světě. Značkou, která jedinečným způsobem pečuje o své zákazníky, spolupracovníky a celou společnost.

Naši zákazníci nám dávají sílu. Naši vysoce kvalifikovaní zaměstnanci dělají vše proto, aby naším zákazníkům zajistili ty nejkvalitnější služby. Zákazníci Tous si zaslouží to nejlepší.

Jsme kreativní. Nebojíme se fungovat jinak. Díky flexibilitě a odvaze našeho týmu a vysoce kvalitním produktům zvládáme každodenní výzvy.

Angažujeme se. Plníme své sny - jsme svobodní a věrní naším hodnotám. Pečujeme o naše spolupracovníky a budujeme společný cíl.

Jsme jeden tým. Všichni společně se snažíme o úspěch naší společnosti. Každý individuální talent přispívá k plnění společného cíle. Naše práce je založena na vysoce kvalitních mezilidských vztazích.

Jsme kosmopolitní. Při rozvoji našeho podnikání a produktů vycházíme ze světa kolem nás. S našimi zaměstanci jednáme s respektem.

V současné době má značka více než 400 prodejen ve 45 zemích světa a sídlí ve městech, jako jsou New York, Paříž, Moskva, Milán a Tokio. V Česku tak značku najdeme již nejen jako e-shop, ale i v několika pražských a ostravských kamenných prodejnách.

Zajímavostí je, že i když firma prošla a prochází obrovskou expanzí, stále je v jejím vedení rodina Tous, a právě rodinné hodnoty jsou základem fungování jejich byznysu. Dnes firmu vede paní Alba Tous spolu se svými sestrami a profesionálním týmem dalších spolupracovníků.