O značce TOUS

Vše začalo v hodinářství otevřeném v roce 1920 v malém španělském městě Manresa. Jako mladá žena jsem začala pracovat ve firmě rodičů, ve chvíli, kdy se začínala dynamicky rozvíjet. S mými sestrami jsme zažily opravdový rozvoj společnosti Tous. Postupně se stávala čím dál známější značkou luxusních šperků. Naše poslání je neustále překvapovat zákazníky kreativními projekty, originálním designem a novými technologiemi. Současně respektujeme tradice a původní hodnoty značky.

Náš cíl do roku 2020 je stále se rozvíjet a pokračovat ve strategii v zemích, kde působíme i na nových trzích. Chceme, aby se šperky Tous staly nejžádanější a nejúspěšnější značkou na světě. Uvědomujeme si, že abychom toho docílili, obrovský význam mají inovace v oblasti produktů a samotného podnikání.
Díky dlouhému úsilí o vytvoření silného a stabilního podnikání víme, že jedním z naších nejdůležitějších zdrojů je mezinárodní tým Tous, který v současné době tvoří více než 3500 zaměstnanců. Zaměstnanci se rozvíjejí společně s firmou Tous. Díky svému nadšení pomáhají tvořit hodnoty Tous.
Čekají nás nové výzvy. Neseme dědictví našich rodičů.
Jménem mých sester a celého týmu Tous bych chtěla poděkovat za nadšení, kreativitu, lásku a perfekcionismus všem lidem, díky kterým se stáváme světovým lídrem v oboru luxusních šperků.

Alba Tous
Předsedkyně